SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
2 875 000 €
(18 914 € / m²)
Prodaja
3
1
152 m²
Boulevard Stalingrad, Nice

spavaća soba3
stan152 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

At the top of a building overlooking the port of Nice, this exceptional 152 m² apartment has just completed its full renovation. Delivered turnkey in ...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Boulevard Stalingrad, Nice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Coldwell Banker Standing Realty

Slični oglasi

Slično u inozemstvu