SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
229 000 €
(5 585 € / m²)
Prodaja
2
1
41 m²
Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice

spavaća soba2
stan41 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Maelle Zamolo vous propose: Appartement 2 pièces avec exterieur – NiceSitué au cOEur de Nice, découvrez ce magnifique T2 récent de 41 m²,...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Boulevard de l'Armée des Alpes, Nice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu