SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
178 000 €
(3 179 € / m²)
Prodaja
3
1
56 m²
Rue de l'Abbé Grégoire, Nice

spavaća soba3
stan56 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Mortimer GILLOT-KHAYAT vous propose – Baisse de prix INVESTISSEMENT situé rue de l’Abbé Grégoire 06000 NICE (angle Gambetta) : Découvrez ce 3 pièces d...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue de l'Abbé Grégoire, Nice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ImmoReseau

Slični oglasi

Slično u inozemstvu