SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 690 000 €
(11 901 € / m²)
Prodaja
5
1
142 m²
Avenue de Seilern, Nice

spavaća soba5
stan142 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeNovogradnja
podrumNe
terasaDa

Opis

Dieses exklusive Apartment mit 142,8 m² Wohnfläche befindet sich in bester Lage von Rimiez in Nizza und bietet einen spektakulären Blick auf das Meer ...

Ostalo
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Avenue de Seilern, Nice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

John Taylor Saint-Jean-Cap-Ferrat

Slični oglasi

Slično u inozemstvu