SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 095 000 €
(7 821 € / m²)
Prodaja
4
2+
140 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

spavaća soba4
stan140 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A44769ATB06 - Nice city center, Avenue Foch - Located on the penultimate floor of a well-maintained building in one of Nice's most sought-after neighb...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Gabriel Fauré, Nice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Leggett Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu