SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
840 000 €
(7 706 € / m²)
Prodaja
4
1
109 m²
Rue Gabriel Fauré, Nice

spavaća soba4
stan109 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Nous vous invitons à venir découvrir au sein du Palais Flora, avenue Auber, au cœur de Nice, cet appartement de beau standing de 4 pièces traversant e...

Plin
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue Gabriel Fauré, Nice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu