SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
410 000 €
(4 940 € / m²)
Prodaja
4
1
83 m²
Avenue Gravier, Nice

spavaća soba4
stan83 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Place Goiran Vaste 4 pièces d’angle de 83m2 avec terrasse de 28 m2, vue mer & collines Situé à proximité immédiate des transports et des commodités,...

Plin
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Avenue Gravier, Nice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

La Chouette Agence Immobilière

Slični oglasi

Slično u inozemstvu