SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
270 000 €
(7 105 € / m²)
Prodaja
2
1
38 m²
Rue Masséna, Nice

spavaća soba2
stan38 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Idéalement situé zone piétonne, bel appartement de 38m² au premier étage se composant d'une entrée avec escaliers privés, d'un séjour avec cuisine et ...

Električni
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue Masséna, Nice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Palais Immobilier - Vieux Nice

Slični oglasi

Slično u inozemstvu