SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 482 000 €
(20 027 € / m²)
Prodaja
3
1
74 m²
Quai de la Douane, Nice

spavaća soba3
stan74 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Hi, You can do an Offer
At the foot of Mont Boron, right on the water, at the entrance to Nice's Lympia port, on the renowned and highly sought-after...

Plin
Dob ponude: 58dana
Ažurirano: 7dana

Lokaliteti

Quai de la Douane, Nice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Palais Immobilier - Port / Mont Boron

Slični oglasi

Slično u inozemstvu