SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
479 000 €
(6 746 € / m²)
Prodaja
3
1
71 m²
Rue Cassini, Nice

spavaća soba3
stan71 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé à deux pas du Port de Nice, au cœur d’un environnement vivant et recherché, ce charmant 3 pièces de 74 m² au sol séduit par ses beaux volumes et...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Drveni podZasebna kuhinjaTuš kabinaPrirodno svjetlo

Ostalo
Dob ponude: 159dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Rue Cassini, Nice
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Riviera Boulevard

Slični oglasi

Slično u inozemstvu