SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
275 000 €
(3 873 € / m²)
Prodaja
3
1
71 m²
Rue Gustave Fabre, Narbonne

spavaća soba3
stan71 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Christophe Monteiro vous propose: Emplacement d'Exception à Narbonne - Appartement Moderne de Standing avec la possibilité d'un double ga...

Ostalo
Dob ponude: 11dana
Ažurirano: 11dana

Lokaliteti

Rue Gustave Fabre, Narbonne
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu