SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
239 000 €
(5 432 € / m²)
Prodaja
2
1
44 m²
Rue de Saint-Brévin, Nantes

spavaća soba2
stan44 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Jacky Petiz vous propose: Maison-Appartement entièrement Rénové avec goût et charme, avec Cave & Garage et Jardin à Nantes près du Parc d...

Ostalo
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Rue de Saint-Brévin, Nantes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu