SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
945 000 €
(5 053 € / m²)
Prodaja
6+
1
187 m²
Avenue Mich, Nantes

spavaća soba6+
stan187 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Emmanuelle Marpeau vous propose: Appartement de 187 m², place de la Monnaie, dans le Triangle d’Or nantais.Au deuxième étage, avec ascens...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Avenue Mich, Nantes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu