Popis ponuda
9
9
9
129 600 €
(1 620 € / m²)
Prodaja
4
1
80 m²
Rue de Saint-Brévin, Nantes
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
80 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
En exclusivité à BELLEVUE, Allée des Pinsons Au 6ème étage, appartement T4 divisé en deux T2 libre de tout locataire. Une entrée commune donne accè...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Otvoreni dnevni boravak
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Dob ponude:
8dana
Ažurirano:
8dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue de Saint-Brévin, Nantes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.
Zatražite točnu adresu
Uvećaj kartu
Građanski sadržaji
l'Adresse - 4 immo - Coudray Lorraine - l'Adresse - 4 immo - Schuman