SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
142 000 €
(3 944 € / m²)
Prodaja
6+
1
36 m²
Chemin du Halage, Nantes

spavaća soba6+
stan36 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Découvrez cet agréable duplex T2 de 36 m², idéalement niché à deux pas du quartier du Cardo à Nantes. Profitez d'un accès rapide à la ligne 2 du tram ...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Chemin du Halage, Nantes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu