SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
254 800 €
(2 548 € / m²)
Prodaja
5
1
100 m²
Chemin du Halage, Nantes

spavaća soba5
stan100 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement 5 pièces 100m2, avec une loggia et séchoir - (3 chambres, possible 4) - Quartier BARBERIE L'agence VIMMO (Vincent LE FLOCH - O6 95 93 58 ...

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Chemin du Halage, Nantes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Agence Vimmo

Slični oglasi

Slično u inozemstvu