SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
179 500 €
(3 387 € / m²)
Prodaja
2
1
53 m²
Rue de Saint-Brévin, Nantes

spavaća soba2
stan53 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Arnaud Boucheteil vous propose: À NANTES/CHEZINE, rue Auguste Lepère, dans une résidence récente (2015) et sécurisée, appartement lumineu...

Ostalo
Dob ponude: 8dana
Ažurirano: 8dana

Lokaliteti

Rue de Saint-Brévin, Nantes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu