SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
366 800 €
(3 396 € / m²)
Prodaja
4
1
108 m²
Boulevard Georges Mandel, Nantes

spavaća soba4
stan108 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Nantes Saint-Jacques. En impasse à proximité des bords de Sèvre, bel appartement lumineux de type 4 avec une pièce de vie de 45 m2 donnant sur une ter...

Električni
Dob ponude: 13dana
Ažurirano: 13dana

Lokaliteti

Boulevard Georges Mandel, Nantes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Michael Neau Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu