SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
168 500 €
(3 830 € / m²)
Prodaja
1
1
44 m²
Rue de Saint-Brévin, Nantes

spavaća soba1
stan44 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Sarah Neyvoz vous propose: À vendre : 2 studios loués de 22m2 au sol, situés à deux pas des transports et dans le quartier très recherch...

Ostalo
Dob ponude: 15dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Rue de Saint-Brévin, Nantes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu