Popis ponuda
7
7
7
291 000 €
(3 638 € / m²)
Prodaja
4
1
80 m²
Rue de Saint-Brévin, Nantes
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
80 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Votre conseillère Julie Duclos Noovimo 06-64-74-48-94
[email protected]
vous propose : À NANTES , secteur SAINTE - ANNE / CHANTENAY , dans une réside...
Prikaži puni opis
Parametri
Generirano iz umjetne inteligencije
Oznake automatski generira umjetna inteligencija na temelju fotografija i opisa nekretnina.
Otvoreni dnevni boravak
Kuhinjski aparati
Zaseban wc
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
C - Ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Plin
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
17dana
Ažurirano:
17dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Rue de Saint-Brévin, Nantes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.