SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
207 000 €
(4 500 € / m²)
Prodaja
2
1
46 m²
Avenue Mich, Nantes

spavaća soba2
stan46 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Babette BOITEAU (06 31 65 50 57) vous propose : Appartement Moderne T2 avec Terrasse en Plein COEur de Nantes entre Beaulieu et Mangin. D...

Ostalo
Dob ponude: 29dana
Ažurirano: 26dana

Lokaliteti

Avenue Mich, Nantes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu