SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
397 000 €
(2 738 € / m²)
Prodaja
5
1
145 m²
Avenue Mich, Nantes

spavaća soba5
stan145 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Emmanuelle Marpeau vous propose: Situé à deux pas du Cours des 50 Otages et du Château des Ducs de Bretagne, découvrez cet appartement de...

Ostalo
Dob ponude: 30dana
Ažurirano: 28dana

Lokaliteti

Avenue Mich, Nantes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu