SUPA24
Dnevni boravak; prirodna svjetlost, moderan stil
Balkon; pogled, prirodna svjetlost
Dnevni boravak; pločice, prirodna svjetlost, moderan stil
200 000 €
(2 941 € / m²)
Prodaja
3
1
68 m²
Rue de Saint-Brévin, Nantes

spavaća soba3
stan68 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Stéphanie Goupil vous propose: MAIRIE DE CHANTENAY - A 1 minute à pied des commerces et des Transports L10 & L11Cet appartement de type 3...

Ostalo
Dob ponude: 69dana
Ažurirano: 37dana

Lokaliteti

Rue de Saint-Brévin, Nantes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu