SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
145 000 €
(2 636 € / m²)
Prodaja
3
1
55 m²
Rue de Saint-Brévin, Nantes

spavaća soba3
stan55 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Barbara Ardisson vous propose: Superbe Appartement rénové T3 avec Vue Imprenable - Quartier Vivant de Nantes (Bellevue)Situé au 12ème éta...

Ostalo
Dob ponude: 71dana
Ažurirano: 42dana

Lokaliteti

Rue de Saint-Brévin, Nantes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu