SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
283 000 €
(3 538 € / m²)
Prodaja
4
1
80 m²
Chemin du Halage, Nantes

spavaća soba4
stan80 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

NANTES ERDRE - Saint Joseph de Porterie A proximité immédiate du bourg, des écoles, du collège et des transports (lignes C6 et 75), venez découvrir c...

Plin
Dob ponude: 77dana
Ažurirano: 77dana

Lokaliteti

Chemin du Halage, Nantes
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - L'Atelier Immobilier - l'Adresse - L'Atelier Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu