SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
218 000 €
(5 450 € / m²)
Prodaja
2
1
40 m²
Rue des Venêts, Nanterre

spavaća soba2
stan40 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Appartement 2 pièces de 40 m² situé à Nanterre, au sein d'une résidence récente construite en 2013.

Situé au 5ᵉ et dernier étage, ce bien offre un ca...

Plin
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue des Venêts, Nanterre
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu