SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
399 000 €
(4 337 € / m²)
Prodaja
4
1
92 m²
Rue des Venêts, Nanterre

spavaća soba4
stan92 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Découvrez ce superbe appartement de 92 m², idéalement situé au cœur de Nanterre, parfait pour les familles et les professions libérales. Récemment rén...

Toplinska pumpa
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue des Venêts, Nanterre
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu