SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
152 000 €
(2 303 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Avenue Foch, Nancy

spavaća soba3
stan66 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé dans le secteur recherché Libération Godefroy de Bouillon, au sein d’un bel immeuble de caractère typique de Nancy, cet appartement T3 de 66 m...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

Drveni podVisoki stropoviDrvene gredeKaminTuš kabinaPrirodno svjetloNakon renovacijeNužna renovacija

Ostalo
Dob ponude: 7dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Avenue Foch, Nancy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Immobilier Conseil Debever

Slični oglasi

Slično u inozemstvu