SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
163 000 €
(2 397 € / m²)
Prodaja
2
1
68 m²
Avenue Foch, Nancy

spavaća soba2
stan68 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

À quelques minutes du centre-ville, au sein d’une copropriété à taille humaine de 11 lots, calme et parfaitement entretenue, découvrez ce superbe appa...

Plin
Dob ponude: 6dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Avenue Foch, Nancy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Immobilier Conseil Debever

Slični oglasi

Slično u inozemstvu