SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
127 000 €
(2 190 € / m²)
Prodaja
3
1
58 m²
Avenue Foch, Nancy

spavaća soba3
stan58 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Bel appartement de 3 pièces, idéalement situé au 1er étage avec ascenseur, au sein d’une résidence calme, bien entretenue et sécurisée. Ce bien offre ...

Plin
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Avenue Foch, Nancy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Immobilier Conseil Debever

Slični oglasi

Slično u inozemstvu