SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
91 000 €
(2 676 € / m²)
Prodaja
2
1
34 m²
Avenue Foch, Nancy

spavaća soba2
stan34 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Situé dans un secteur très recherché de Nancy, à proximité immédiate de la gare et du centre-ville, découvrez cet appartement 2 pièces de 35 m2 situé ...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Avenue Foch, Nancy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Immobilier Conseil Debever

Slični oglasi

Slično u inozemstvu