SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
99 000 €
(1 707 € / m²)
Prodaja
2
1
58 m²
Avenue Foch, Nancy

spavaća soba2
stan58 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

L’Hôtel Immobilier, votre spécialiste en investissement immobilier à Nancy, Metz et leurs grandes couronnes vous propose à l’achat un très intéressant...

Plin
Dob ponude: 33dana
Ažurirano: 15dana

Lokaliteti

Avenue Foch, Nancy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

L'hotel Immobilier Nancy

Slični oglasi

Slično u inozemstvu