SUPA24
Dnevni boravak; drveni pod, prirodna svjetlost, moderan stil, visoki stropovi
Dnevni boravak
Dnevni boravak
81 800 €
(3 895 € / m²)
Prodaja
1
1
21 m²
Avenue Foch, Nancy

spavaća soba1
stan21 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Investissement locatif résidence affaires loueur meublé Loyer annuel HT : 4 228 euros (4 651 euros/TTC) Charges générales de copropriété /an : 100 eu...

Ostalo
Dob ponude: 137dana
Ažurirano: 75dana

Lokaliteti

Avenue Foch, Nancy
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Efficience - l'Adresse - Efficience - Saint-Roch

Slični oglasi

Slično u inozemstvu