SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
169 600 €
(2 232 € / m²)
Prodaja
3
1
76 m²
Rue Saint-Sernin, Muret

spavaća soba3
stan76 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

MURET Au sein du domaine du Château de Rudelle, élégante bâtisse chargée d’histoire entourée d’un magnifique parc arboré, découvrez ce charmant appa...

Plin
Dob ponude: 1dana
Ažurirano: 1dana

Lokaliteti

Rue Saint-Sernin, Muret
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

L'instant Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu