SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
540 800 €
(4 258 € / m²)
Prodaja
5
1
127 m²
Rue Sainte-Barbe, Munster

spavaća soba5
stan127 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Dans un cadre bucolique, vous profiterez d'un calme absolu tout en bénéficiant d'une vue agréable et dégagée sur le massif vosgien dans cet appartemen...

Plin
Dob ponude: 494dana
Ažurirano: 494dana

Lokaliteti

Rue Sainte-Barbe, Munster
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

4% IMMOBILIER GUEB'IMMO COLMAR

Slični oglasi

Slično u inozemstvu