SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
145 000 €
(1 318 € / m²)
Prodaja
4
1
110 m²
Rue de Bruebach, Mulhouse

spavaća soba4
stan110 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Spacieux appartement situé au 10ème étage avec ascenseur sécurisé. Env. 110 m2 , 4 pièces, balcon. Grand séjour avec parquet exotique, accès au balcon...

Ostalo
Dob ponude: 483dana
Ažurirano: 482dana

Lokaliteti

Rue de Bruebach, Mulhouse
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Loralis Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu