SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
159 000 €
(2 409 € / m²)
Prodaja
3
1
66 m²
Rue de Bruebach, Mulhouse

spavaća soba3
stan66 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Tommy Couillaud vous propose: Bel appartement 3 pièces de 66,33 m² idéalement situé en centre-ville de Mulhouse, à proximité immédiate du...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue de Bruebach, Mulhouse
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu