SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
102 000 €
(1 291 € / m²)
Prodaja
3
1
79 m²
Faubourg de la Madeleine, Moûtiers

spavaća soba3
stan79 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Virginie Mendez vous propose: Un appartement de 220 000 € pour 88 000 €. C'est légal. C'est maintenant. C'est à Moûtiers.Vous cherchez un...

Parametri

Oprema i značajke

Generirano iz umjetne inteligencije

Otvoreni dnevni boravakKuhinjski aparatiPrirodno svjetloBiljke

Ostalo
Dob ponude: 17dana
Ažurirano: 5dana

Lokaliteti

Faubourg de la Madeleine, Moûtiers
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu