SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
285 000 €
(2 478 € / m²)
Prodaja
5
1
115 m²
Grande Rue, Mouthe

spavaća soba5
stan115 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

Mouthe : Idéalement situé au centre du village et à proximité de tous les commerces , dans copropriété récente, calme et entretenue , un appartement c...

Ostalo
Dob ponude: 68dana
Ažurirano: 6dana

Lokaliteti

Grande Rue, Mouthe
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Bauquier Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu