SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
579 000 €
(6 976 € / m²)
Prodaja
4
1
83 m²
Chemin des Indes, Mouans-Sartoux

spavaća soba4
stan83 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Villa Marjolaine — Rénovation d'une Bastide à Mouans-Sartoux Appartement T4 de 83,30 m2 + 633,70m2 d'extérieur Rare sur le marché Profitez de ce sup...

Parametri

Generirano iz umjetne inteligencije

TerasaPogledZaseban wcKuhinjski aparatiPločiceNakon renovacije

Ostalo
Dob ponude: 85dana
Ažurirano: 85dana

Lokaliteti

Chemin des Indes, Mouans-Sartoux
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

C L'agence

Slični oglasi

Slično u inozemstvu