SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
1 332 000 €
(11 385 € / m²)
Prodaja
4
2+
117 m²
Place de l'Église, Morzine

spavaća soba4
stan117 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A45026JEH74 - Imagine a charming village nestled in the heart of the French Alps, where the authentic mountain atmosphere blends perfectly with a wide...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Place de l'Église, Morzine
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Leggett Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu