SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
685 000 €
(10 873 € / m²)
Prodaja
3
1
63 m²
Place de l'Église, Morzine

spavaća soba3
stan63 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

iad France - Céline Inaudi vous propose: Au cOEur de Morzine, dans un environnement préservé et recherché, cet appartement haut de gamme T3 cabine de ...

Ostalo
Dob ponude: 16dana
Ažurirano: 16dana

Lokaliteti

Place de l'Église, Morzine
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu