Popis ponuda
4
4
498 000 €
(5 929 € / m²)
Prodaja
4
1
84 m²
Place de la Mairie, Morillon
Prikaži na karti
Dodaj u favorite
Udio
spavaća soba
4
stan
84 m²
kupaonice
Prevedi na engleski
Fiche N°Id-LGB180259 : Morillon, secteur Morillon village, 4 Pi?ces t4 r?nov? - rez de jardin d'environ 84 m2 comprenant 4 piece(s) dont 3 chambre(s) ...
Prikaži puni opis
Parametri
Parametri
Vlasništvo:
Vrsta vlasništva određuje pravni odnos prema nekretnini - osobni, zadružni ili državni/općinski.
Ostalo
Stanje:
Trenutno stanje nekretnine u smislu rekonstrukcije - prije, poslije ili tijekom rekonstrukcije.
Ostalo
Energetski intenzitet:
Energetski certifikat (EPC) ocjenjuje energetsku učinkovitost na ljestvici od A do G.
D - Manje ekonomično
Vrsta zgrade:
Ostalo
Vrsta grijanja:
Ostalo
Prikaži sve parametre
Dob ponude:
7dana
Ažurirano:
7dana
Prijavi oglas
Lokaliteti
Place de la Mairie, Morillon
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.