SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
189 000 €
(3 500 € / m²)
Prodaja
3
1
54 m²
Rue Gustave Eiffel, Morangis

spavaća soba3
stan54 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Diae Maspimby vous propose: Idéal Investisseur / Première AcquisitionAppartement T3 Moderne – Centre‑Ville Morangis Faibles charges – Pl...

Ostalo
Dob ponude: 62dana
Ažurirano: 18dana

Lokaliteti

Rue Gustave Eiffel, Morangis
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu