SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
320 000 €
(7 442 € / m²)
Prodaja
2
1
43 m²
Rue Périer, Montrouge

spavaća soba2
stan43 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

iad France - Jérémy Alonzeau vous propose: EXCLUSIVITÉ – Coup de cOEur pour ce charmant 2 pièces de 43 m² idéalement situé à seulement 7 minutes à pie...

Ostalo
Dob ponude: 3dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Rue Périer, Montrouge
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

IAD France

Slični oglasi

Slično u inozemstvu