SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
659 000 €
(8 238 € / m²)
Prodaja
4
2+
80 m²
Chemin des Greffiers, Montriond

spavaća soba4
stan80 m²
kupaonice2+
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

A34152JEH74 - Located on the first floor of Chalet B, this customisable flat comprises:
Entrance hall with storage and separate WC.

Ostalo
Dob ponude: 490dana
Ažurirano: 490dana

Lokaliteti

Chemin des Greffiers, Montriond
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Leggett Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu