SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
199 000 €
(5 103 € / m²)
Prodaja
2
1
39 m²
Rue Pierre Pépin, Montreuil

spavaća soba2
stan39 m²
kupaonice1
liftNe
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaNe

Opis

L'agence l'Adresse Montreuil vous propose en exclusivité ce charmant 2 pièces de 39 m2, idéalement situé boulevard de la Boissière à Montreuil, à seul...

Ostalo
Dob ponude: 5dana
Ažurirano: 3dana

Lokaliteti

Rue Pierre Pépin, Montreuil
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

l'Adresse - Pierre et Patrimoine - Montreuil - l'Adresse - Pierre et Patrimoine - Montreuil - Boissière

Slični oglasi

Slično u inozemstvu