SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
367 000 €
(4 893 € / m²)
Prodaja
3
1
75 m²
Avenue Albert Einstein, Montpellier

spavaća soba3
stan75 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

T3 75 m2 + GARAGE + PLACE DE STATIONNEMENTL'agence Efka Port Marianne a le plaisir de vous présenter en exclusivité ce grand et spacieux T3 de 75 m2 ...

Ostalo
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

Efka Immobilier

Slični oglasi

Slično u inozemstvu