SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
299 500 €
(4 910 € / m²)
Prodaja
3
1
61 m²
Avenue Albert Einstein, Montpellier

spavaća soba3
stan61 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Découvrez à Montpellier, dans une élégante résidence de 2024, ce charmant appartement T3 niché au premier et dernier étage, accessible par ascenseur. ...

Električni
Dob ponude: 2dana
Ažurirano: 2dana

Lokaliteti

Avenue Albert Einstein, Montpellier
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu