SUPA24
Dnevni boravak
Dnevni boravak
Dnevni boravak
187 000 €
(4 156 € / m²)
Prodaja
2
1
45 m²
Cour Alfred Wegener, Montpellier

spavaća soba2
stan45 m²
kupaonice1
liftDa
parkirališteNe
stanjeOstalo
podrumNe
terasaDa

Opis

Découvrez ce superbe T2 de 45,70 m², situé au dernier étage d'une résidence calme dans le quartier prisé des Hôpitaux Facultés à Montpellier. Ce bien,...

Električni
Dob ponude: 4dana
Ažurirano: 4dana

Lokaliteti

Cour Alfred Wegener, Montpellier
Lokacija je približna, ne znamo točnu adresu.

Građanski sadržaji

ZEFIR IMMOBILIER

Slični oglasi

Slično u inozemstvu